Tecrübe
37 Yıllık Uzman Tecrübe
Güven
İşiniz Emin Ellerde
Kalite
Kusursuz Tasarım ve Baskı
İş Gönder

Hologram Etiket (Hologram Sticker)

hologram4 hologram2 hologram3

Hologram Etiket ve güvenlik etiket çeşitlerinde müşterilerimize bir çok alternatif sunmaktayız. Kopyalanmasını ve taklit edilmesini engellemek için bir çok görsel ve gizli efektler ile güvenilirliğinizi ve orjinalliğinizi ispatlamanıza yardımcı olmak için günümüz teknolojisini yakından takip etmekteyiz. Gönül rahatlığı ile ürünlerinizin orjinal olduğunu müşterileriniz ile paylaşabilir ve kontrol edebilirsiniz. Hologram etiketlerinize istenilir ise numaratör baskı uygulaması ve gizli mor ışıkta kendini gösterebilen simgeler konulabilir.

Hologram Etiketler Kullanım Alanlarına Göre Farklılık Göterirler. Kullanım Alanları Sektör Üretimlerine Orantılı Olarak Gerek Sahteciliği Önlemek Gerekse Orjinalliğini Belirtmek Gereksede Görselliğini Ön Plana Çıkartmak İçin Kullanılır.

GÜMÜŞ VE ALTIN HOLOGRAM ETİKET
En çok tercih edilen hologram gümüş renkli standart hologramdır. Zemin parlak gümüş baskı hologramdır. Altın hologram ise genellikle sertifikalar için kullanılmaktadır.

PARÇALANAN HOLOGRAM ETİKET
Normal hologram etiketten farkı yapıştırıldığı yüzeyden çıkartılmaya çalışıldığında kendini imha eder. Etiket bir daha kullanılamaz hale gelir ve söküldüğü yere yapıştırılamaz böylece garanti etiketi olarak da kullanabilirsiniz.