Tecrübe
37 Yıllık Uzman Tecrübe
Güven
İşiniz Emin Ellerde
Kalite
Kusursuz Tasarım ve Baskı
İş Gönder

Antetli Kağıt – Antetli Zarf

antetli kağıt-antetlizarfAntetli Zarfantetli kağıt-antetlizarf_2

Antetli Kağıt
Antetli kağıtlar kurum yada kuruluşların kimliği niteliğindedir. Bu sebepten dolayı da antetli kağıt tasarımlarının üzerinde hassasiyetle durulmalıdır. Antetli kağıt (başlıklı kağıt), kurum logo ve iletişim bilgileri gibi kurum kimliğini üzerinde yansıtan ve firmanın tüm yazışmalarında kullandığı kurumsal kimlik öğelerinden biridir. Yazışmalarınızda kullanacağınız antetli kağıtların görseli uygun ve işe yarar bilgilerin olması gerekmektedir. Antetli kağıtları direk firma dışında orjinal renklerinizde, firma içinde ve faks çekerken ise,. ekonomik olması açısından tek renk siyah baskı tavsiye ederiz. Satandart I Hamur 80 gr – 90 gr – 110 gr ve 120 gr tercih edilmektedir.

Fantazi Kağıtların (düz, ustu dokulu veya desenli kağıt) görüntüsü ve kalitesi daha yüksektir. Fakat maliyeti yüksek olduğundan hassas ve önemli yazışmalarda kullanmak için tercih edilebilir. Antetli kağıt ve antetli zarf ihtiyaçlarınızada firmanızın kimliği doğrultusunda etkli ve yaratıcı tasarımlarala, uygun fiyatlarla çözüler sunmaktadır. Antetli kağıt kurumsal kimliğinizi tamamlayan en önemli materyallerden biridir.  Bazen çok küçük şeyler müşterilerinizin gözünde sizi doruklara çıkarabilir, yada  tam tersi bir tepki vermesine neden olur. Profesyonel ve ciddi bir imaj yaratmak sadece zarfınızın ya da yazışmalarda kullandığınız kağıdın antetli olmasından öte bu materyallere basılan tasarımlarla ön plana çıkar,  gerçekten sizi yansıtan karşı tarafa olumlu etki bırakan tasarımları sizin kontrolünüzde hazırlıyoruz ve beğeninize sunuyoruz. Siparişinizi hemen şimdi vererek imajınızı tazeleyin.

Antetli kağıtları direk firma dışında orjinal renklerinizde, firma içinde ve faks çekerken ise,. ekonomik olması açısından tek renk siyah baskı tavsiye ederiz. Fantazi Kağıtların (düz, ustu dokulu veya desenli kağıt) görüntüsü ve kalitesi daha yüksektir. Fakat maliyeti yüksek olduğundan hassas ve önemli yazışmalarda kullanmak için tercih edilebilir.

Fantezi Kâğıtların görüntüsü ve kalitesi daha yüksektir. Fakat maliyeti yüksek olduğundan hassas ve önemli yazışmalarda kullanmak için tercih edilebilir.

Kullanılan ebatlar; A4 ve A5  ölçüler

Antetli kağıtların üretimde kullanılan ekstra yapılabilecekler
Gofre (Kabartma)
Varak Baskı (altın-gümüş yaldız v.s)
Bölgesel Parlaklık
Özel Kesim

Diplomat Zarf
Diplomat zarf, 10.5×24 cm ya da 11×22 cm boyutlarında olup genellikle yatay kullanılmasına rağmen dikey kullanılan çeşitleri de mevcuttur. Gramaj olarak, 90, 100, 110 gram çeşitleri mevcuttur.
Diplomat zarf, genellikle sürekli form olarak bastırılan faturalar için kullanılır.

Diplomat zarfların, pencereli ve penceresiz olanları mevcuttur.

Torba Zarf
Genellikle 24×32 ölçülerinde olup, antetli kağıt, dosya, zarf vb. evrakları taşıma veya gönderme amacı ile kullanılır. Torba zarfların yukarıda belirtilen ebatlardan daha büyükleri de mevcuttur.

Torba zarf ölçüleri, ebatları
24×32, 26×35, 33x45cm